Każdy mężczyzna bez względu na styl, którym się kieruje, powinien pamiętać o właściwym dopasowaniu butów do pozostałych części stroju. Natomiast, warto również pamiętać, że wszystko jest względne i dotyczy to również zasad dobierania kolorów. Na przykład, podstawową zasadą jest to, aby na ślub (w Polsce) zakładać zawsze czarne buty i nie zakładać brązowych butów do czarnego garnituru lub zwykłych czarnych spodni. My jednak uważamy, że moda jest dla ludzi i nie zgadzamy się w stu procentach z powyższymi zasadami. Dlaczego? Bo na ślubie można wyglądać bardzo elegancko i klasycznie w granatowym garniturze oraz brązowych butach, a i do czarnych spodni można dopasować buty w odcieniu brązu.

Screen Shot 2016-08-09 at 12.11.32

Dla tych, którzy eksperymentować nie lubią przedstawiamy gotowe/sprawdzone kombinacje kolorystyczne spodni i obuwia:

Screen Shot 2016-08-09 at 12.15.36

Warto jednak samemu spróbować, które warianty kolorystyczne nam najlepiej odpowiadają. A poniżej kilka inspiracji z butami Loake w roli głównej:

@uernJakub_Roskosz_Loake_3

Buty Loake @quip_shop

Buty Loake @pictoturo

Zapraszamy wszystkich panów do odwiedzenia miejsc, gdzie można przymierzyć różne modele butów Loake:

  • salon firmowy Loake przy ulicy Chmielnej 30 w Warszawie, gdzie mamy ponad 60 innych modeli w rozmiarach 6 (39,5) do 12 (47,5)
  • sklep internetowy Le Premier (www.lepremier.pl), który jest sklep partnerskim i ma w ofercie dokładnie te same modele, które dostępne są w salonie Loake w Warszawie
  • nasze sklepy partnerskie: www.loakepolska.pl/gdziekupic