Czy zabraliście już swoje auto na przegląd zimowy? Jeśli nie, to najwyższa na to pora. A czy zadbaliście już o przegląd zimowy swoich butów? Jeśli nie, to serdecznie zapraszamy wszystkich starych i nowych klientów na BEZPŁATNY ZIMOWY PRZEGLĄD BUTÓW LOAKE!

Przegląd zimowy Loake - czyszczenie

Mamy nadzieję, że regularnie dbacie o swoje buty, tak, aby zostały z wami w dobrym stanie na lata, ale wiemy również, że dobrze jest od czasu do czasu oddać buty ekspertom. Podczas przeglądu zimowego wasze buty zostaną wyczyszczone, odżywione i nawoskowane.

Sprawdzimy również stan podeszwy, abyście wiedzieli, kiedy przyjść na jej wymianę. Ponadto, jeśli będzie potrzeba, to również wymienimy na nowe sznurowadła. Serwis trwa 2 dni, a odbywa się w salonie firmowym Loake w Warszawie przy ulicy Chmielnej 30 (jak trafić?).

Przegląd zimowy Loake - odżywianie

Mamy również specjalną ofertę dla wszystkich, którzy nie mogą rozstać się ze swoją ulubioną parą butów Loake nawet na 2 dni – jeśli zostawicie nam jedna buty do serwisu, to dostaniecie od nas 100zł zniżki na zakup nowej pary butów Loake z kolekcji 1880 lub Shoemakers! Zniżka obowiązuje tylko w dniu oddania butów do serwisu i przysługuje właścicielowi serwisowanych butów :-).

Czekamy na wasze buty do 15 listopada 2015!

Przegląd zimowy Loake - woskowanie